Καλή εμφάνιση από Καβελασβίλι στην άρση βαρών

ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΚΕ 183 ΦΟΡΕΣ

Την 4η θέση του 2ου γκρουπ κατέλαβε ο Δαβίδ Καβελασβίλι, ο μοναδικός εκπρόσωπος της Ελλάδας στην άρση βαρών, σηκώνοντας 370 κιλά στο σύνολο στην κατηγορία των 94 κιλών.

Στο αρασέ, ο αθλητής του άλλοτε ολυμπιονίκη Βαλέριου Λεωνίδη, σήκωσε 170 κιλά. Στο ζετέ σήκωσε 200 κιλά και στη συνέχεια είχε 2 άκυρες προσπάθειες στα 205 κιλά.

Η οριστική θέση του Καβελασβίλι στη γενική κατάταξη θα καθοριστεί μετά το τέλος των προσπαθειών των αθλητών στο 1ο γκρουπ, το οποίο αρχίζει στις 21:00.

ΟΜΙΛΟΣ MITSIS: Έναρξη του ποδοσφαιρικού camp σε συνεργασία με το Real Madrid Foundation στην Κω!

Ξεχωριστή δυναμική και συμμετοχές στη φετινή Aegean Regatta στα Δωδεκάνησα

Η Εθνική μπάσκετ στους Ολυμπιακούς Αγώνες, διέλυσε την Κροατία!

Ο Αντρέ Ντρέγκε, νικητής στον ποδηλατικό Γύρο Ρόδου, έχασε τη ζωή του σε αγώνα στην Αυστρία!

Β' Κατηγορία ΕΠΣΔ: Πήρε τον Κριπιντίρη ο «Άγιος»