Παιχνίδια σήμερα σε Πηγάδια και Κορακόνερο
ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΚΕ 227 ΦΟΡΕΣ
Δύο παιχνίδια είναι προγραμματισμένα να γίνουν σήμερα, κατ’ αρχάς στο γήπεδο Πηγαδίων, όπου ο Ποσειδώνας Καρπάθου θ’ αντιμετωπίσει 13.30 την Αναγέννηση Έμπωνας στο πλαίσιο της 2ης αγωνιστικής για τον β’ όμιλο της Α’ Κατηγορίας, ενώ στο Κορακόνερο οι Πάνθηρες παίζουν με τον Φοίβο (16.45) για τη β’ φάση του Κυπέλλου.
Στην Κάρπαθο διαιτητής θα είναι ο Σπύρος Τσέτσος με βοηθούς τον Κωτσόπουλο και την Αναστασοπούλου και στο Κύπελλο ο Μόσχος έχοντας βοηθούς τους Δημητριάδη και Καραγιάννη.