Νέο μετάλλιο για την Ειρήνη Παπαδημητρίου-Σταμπόρη στο Κιλκίς!

ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΚΕ 555 ΦΟΡΕΣ

Το περασμένο Σαββατοκύριακο έγινε στο Κιλκίς το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ποδηλασίας δρόμου Ανδρών-Γυναικών με μόνη παρουσία αυτήν του Ροδήλιου σε ό,τι αφορά τα Δωδεκάνησα, στα αγωνίσματα αντοχής.

Πρωταθλητής Ελλάδος των Ανδρών elite στην απόσταση των 180χλμ. αναδείχθηκε ο Νικηφόρος Αρβανίτου του Θησέα και της Novapor Speedbike Team με χρόνο 4:40.26''.
Στη 2η θέση ήταν ο Γεώργιος Μπούγλας του Κρόνου Νικαίας και της Burgos BH, έπειτα από ένα συγκλονιστικό τελικό σπριντ! Στην 3η θέση τερμάτισε ο Emiliano Vila της ASPTT Nancy Cyclisme που ακολουθούσε σε μικρή απόσταση.

Από τον Ροδήλιο, ο Αριστείδης Κουτούνης ήταν 14ος με 4.52.43 και 20ός ο Κυριάκος Παπασταματάκης με 5.00.23
Η Αργυρώ Μηλάκη του Άτλαντα Ρεθύμνου είναι η Πρωταθλήτρια Ελλάδας 2024 στην αντοχή Γυναικών.
Στη 2η θέση, έπειτα από ένα εκπληκτικό σπριντ, τερμάτισε η Νεανίδα Ειρήνη Παπαδημητρίου Σταμπόρη από τον Ροδήλιο, που συνεχίζει να εντυπωσιάζει, και στην 3η θέση η Βαρβάρα Φασόη του Παναθηναϊκού.

Wolves Festival 2024: Ένα μοναδικό υπερθέαμα γυμναστικής και χορού στη Ρόδο με τη συνδιοργάνωση της Περιφέρειας Νοτίου Αιγαίου

Ξανά στη Ρόδο το Super Cup του ΕΣΑΚΕ!

Το Πανελλήνιο στίβου στο Πανθεσσαλικό και το… ξέσπασμα της Λάουρα Ζενέγια με τρία μετάλλια!